kdo jsme?

PROČ TO VŠECHNO DĚLÁME?

Mnoho let se jak v businessu, tak v našich životech, snažíme hledat cesty, jak být odpovědní. K sobě samým, k lidem kolem nás i k planetě. Z vlastní zkušenosti víme, že je to cesta náročná, mnohdy bolestivá a se spoustou slepých uliček. 
Věříme ale, že je to cesta správná. Navíc jediná, která nám a našim dětem umožní na této planetě vůbec přežít a být součástí světa, kde stojí za to žít.

Proto jsme se rozhodli, že tuto změnu chceme podporovat nejen vlastním příkladem, vývojem a podporou projektů s přesahem, ale především tím, že budeme pomáhat firmám, aby se dokázaly vyhnout slepým uličkám. Aby změny tímto směrem úspěšně absolvovaly a přesvědčily se, že tyto cesty mohou být dokonce i krátkodobě profitabilnější než cesty jiné.  

Věříme, že každá změna začíná uvnitř každého z nás. A teprve potom se může projevit navenek. Ve změně našeho chování k ostatním. Ve změně kultury firmy. Ve změně přístupu k našemu okolí a k celé planetě.

KAM JDEME?

Naší vizí je svět, kde vyhrávají firmy, které se budou chovat odpovědně ke svým lidem, sobě i planetě.

Věříme, že díky tomu budou přirozeně přitahovat lepší lidi než konkurence, kteří u nich budou zůstávat rádi a déle. Díky tomu budou získávat jasné preference zákazníků a generovat zajímavější profit než jejich standardně se chovající konkurence.   

NAŠE CESTA

Naší strategií je pomáhat firmám dosahovat změn v oblasti udržitelnosti a principů cirkulární ekonomiky. Věříme, že víme jak na to, funguje nám to a víme, že když se to daří, má naše práce dopad nejen přímo na chování lidí v týmech, ale i na jejich rodiny a bezprostřední okolí. A o to nám jde.   

Ale také víme, že skutečná kulturní změna se nedá dosáhnout izolovaně - jen prostřednictvím změn v jednotlivých firmách.
Proto vyvíjíme, iniciujeme, podporujeme a realizujeme také projekty z přesahem.

NAŠE HODNOTY A PRINCIPY NAŠÍ PRÁCE

RESPEKT
Respekt pro nás znamená pokoru a odpovědnost. K sobě samým, k lidem a všemu kolem nás.  

TÝM A RODINA
Chováme se k sobě jako v rodině. Podporujeme se, poskytujeme zázemí a bezpečí, leží nám na srdci zdraví, štěstí a úspěch druhého, tedy i Vás.

PŘÍRODA
Respektujeme (Vaše) přirozené procesy, necháváme se jimi inspirovat a pomáháme vytvořit procesy nové, které budou jejich přirozenou evolucí.

RŮST
Chceme být lepší a pomáhat k tomu ostatním.

HUMOR
Děláme věci tak, aby nás i Vás bavily. Přikládáme vážnost důležitým věcem, ale nebereme se vážně. 

LÁSKA
Snažíme se na každý čin a každou akci dívat pozitivně a pochopit, co za ní stojí, dříve než začneme soudit a hodnotit. 

MOUDROST
Baví nás poznávat vše nové a věříme, že v jakémkoli vztahu, tedy i ve vztahu s Vámi, se vždy učíme navzájem. 

ROVNOVÁHA
Věříme, že jen změna, která respektuje princip rovnováhy, může uspět.


VÍCE O NAŠICH HODNOTÁCH

RESPEKT
Respekt pro nás znamená pokoru a odpovědnost. K sobě samým, k lidem a všemu kolem nás. Věříme, že jakékoli akci má a musí předcházet poznání. Poznání sebe sama, lidí kolem nás a vlivů, které naše akce mohou mít na naše okolí. Proto dříve, než se s Vámi do čehokoli pustíme, uděláme vše potřebné, abychom společně mohli stavět na stávajících pevných základech - Vašich stávajících procesech a talentech Vašich lidí - a nevynakládali energii, práci a prostředky tam, kde již vynaloženy byly. 

TÝM A RODINA
Chováme se k sobě jako v rodině. Podporujeme se, poskytujeme zázemí a bezpečí, leží nám na srdci zdraví, štěstí a úspěch druhého, tedy i Vás. Ale také si říkáme věci na rovinu a občas se i zdravě pohádáme, abychom si věci vyjasnili a naše vztahy byly pevnější a čistší. Stanete-li se našimi klienty či partnery, stáváte se součástí naší rodiny. 

PŘÍRODA
Máme blízko k přírodě. Pojí nás veliký respekt k ní. Zároveň pro nás znamená svobodu, energii a nekonečnou inspiraci. Svobodu, která končí tam, kde začíná svoboda druhého. Energii, kterou vyzařuje každé zrození a růst, když se naučíme respektovat její přirozené cykly. Inspiraci, kterou nám dává intuice, když se jí naučíme naslouchat. Respektujeme (Vaše) přirozené procesy, necháváme se jimi inspirovat a pomáháme vytvořit procesy nové, které budou jejich přirozenou evolucí. 

RŮST
Věříme, že každý tu jsme, abychom rostli. Abychom byli lepší. Proces růstu nikdy nekončí. A je jedno jestli mluvíme o jednolivci, týmu nebo jakkoli velké komunitě. A to není primárně o penězích nebo business výsledcích. Jsme totiž přesvědčení, že když se budeme zlepšovat, peníze a výsledky automaticky příjdou.  

HUMOR
Děláme věci tak, aby nás i Vás bavily. Přikládáme vážnost důležitým věcem, ale nebereme se vážně. Jsme přesvědčeni, že i velmi vážné a důležité věci se dají řešit s lehkostí, humorem a nadhledem. Využíváme nástroje, které Vás budou bavit a pomocí humoru a nadhledu sundávají klapky z očí. Pro zdánlivě neřešitelné pak často sami najdete řešení lusknutím prstů. 

LÁSKA
Věříme, že naprostá většina lidí je dobrá a jejich činy jsou motivovány snahou o (jejich) lepší svět. To, že to tak často na první pohled nevypadá, je dáno úhlem pohledu a nepochopením skutečných příčin. Snažíme se na každý čin a každou akci dívat pozitivně a pochopit co za ní stojí dříve, než začneme soudit a hodnotit. Díky tomu se nám daří dostat se na společnou loď rychleji a opravdověji.   

MOUDROST
Společně má náš tým více než 200 let business zkušeností a na světě jsme už více než 350 let :) Přesto víme, že poznání (zejména sama sebe) a učení se nikdy nepřestane. Baví nás poznávat vše nové a věříme, že v jakémkoli vztahu, tedy i ve vztahu s Vámi, se vždy učíme navzájem. 

ROVNOVÁHA
Rovnováha je pro nás stavem, kde systém funguje přirozeně. V tomto stavu potřebuje k udržení nejméně energie. Věříme, že jen změna, která respektuje princip rovnováhy, může uspět. Respektujeme rovnováhu vztahů, práce a soukromí, techniky a přírody, ... Vynaložíme veškeré naše talenty, dovednosti a znalosti k tomu, aby každá změna, kterou společně budeme realizovat, vedla k rovnováze.

Fotografie od uživatele Bhavesh Jain ze služby Pexels

ŘEKLI A NAPSALI O NÁS

CO NÁS BAVÍ A INSPIRUJE