CHCETE UŠÍT ŠTĚSTÍ NA MÍRU?

Pokud jste se ocitli na této stránce, jsme moc rádi a gratulujeme!

PROČ CHCEME ŠÍT ŠTĚSTÍ NA MÍRU?

PROČ RODOKMEN TAŠKY NA VÍNO A JAK HO ZJISTIT?

postup jak na rodokmen:

A VÝHRA?

Co má (C)SR společného s Happiness?

CSR (Corporate Social Responsibilty) je jedním z trendů poslední doby. Dost často proto, že se dá "odečíst z daní" a dobře to vypadá. Význam těchto aktivit jde ale daleko hlouběji pod tento povrch. 
Čím dál tím více z nás si ale uvědomuje, že pokud se nezačneme chovat zodpovědně k našemu prostředí, tak to může jít velmi rychle z kopce.
CSR aktivity se většinou více týkají věcí kolem nás. Ale zodpovědnost k našemu prostředí nezahrnuje jen věci, ale také lidi.

V Happy Training věříme, že když budeme v práci "happy" tak to povede nejen k tomu, že naši zaměstnavatelé budou produktivnější a ziskovější (tedy více happy), ale také naše rodiny budou šťastnější, protože z práce budeme chodit nabití energií a ne vyšťavení a nerudní. A teprve když jsme nabití energií, máme kapacitu si všímat prostředí kolem nás a začít za ně přebírat odpovědnost.

Takže vlastně budovat happiness@work je takový velký CSR projekt s přesahem do budoucnosti celé naší společnosti.

A protože FOREWEAR podporuje jak zodpovědný přístup k věcem (recyklace použitého oblečení), tak k lidem (podpora chráněných dílen), je nám ctí, že jsme s nimi mohli vytvořit tento projekt.


DOKÁŽEME UŠÍT ŠTĚSTÍ NA MÍRU PRÁVĚ VÁM?

Chci přiložit foto s Happy taškou :)