Jsme Happy Training :)

Jelikož současná podpora projektu, Petra, nyní čelí novým výzvám po ukončení rodičovské dovolené, hledáme někoho z Prahy na částečný úvazek jako administrativní podporu. 

Koho hledáme?

Stručně řečeno, nehledáme kreativce, ale spíš systematického puntičkáře, někoho, kdo o sobě může říct, že je detailist(k)a a perfekcionist(k)a, které(mu) neunikne žádný detail a bude rád/a dělat administrativní podporu projektu. Myslíte, že jste to Vy? Čtěte dále.

Jak to funguje?

  • Budete mít na starost správu a aktualizaci kontaktů v databázi v Excelu, vyhledávání kontaktů na firmy (na internetu, hodně na LinkedInu) a obesílání je informačním mailem (Mailchimp).
  • Potřebujeme Vás na asistentské administrativní práce, jako např. zapisování, skenování, správu podkladů pro účetnictví, vystavování faktur dle instrukcí a další administrativní podporu.
  • Můžete po domluvě pomáhat s propagací firmy na soc. sítích, s aktualizací webu a s marketingem.
  • A průběžně potřebujeme pomoc také s přípravou materiálů pro tréninky a školení u klientů, tj. přípravu podkladů, zajištění tisku materiálů a další podpůrné činnosti dle potřeby.

Odhadujeme zatím 20-30 hodin měsíčně, když se to osvědčí, může to být i více. Odměna je hodinová. Práce na ŽL nebo na DPP. Může to být práce z domova s občasným potkáváním se v pražské kanceláři.

Co se nám osvědčilo?

Hlavní, co jsme si vyzkoušeli, že je pro tuto práci potřeba, je systematičnost a chuť mít kontakty v tabulce v pořádku s aktualizovanými informacemi. Dále si budete potřebovat umět pohlídat termíny, občas zaurgovat i nás, a mít oko, kterému neunikne žádný detail ani chyba v dokumentu či mailu. A jelikož kontakty máme v Excelu, určitě Vám pomůže, pokud Excel ovládáte a „máte ho rád/a“. 

P.S. tato práce není pro kreativce a vizionáře, ale je pro někoho, kdo chce dělat administrativní podporu projektu a současně business development. Hodí se také pro maminky na mateřské nebo rodičovské, které ale už mají svůj čas zorganizován a vědí, že to zvládnou. Jedná se o spolupráci dlouhodobou, záleží nám na tom, aby se nestalo, že se u Vás v blízké době změní situace a nebudete mít na nás čas.

Dává Vám to smysl?
Napište a představte se nám, pošlete také CV. Rádi Vám odpovíme, díky předem 😊 zbynek@happy-tc.com