TRENÉŘI A HOSTÉ

Radim zeman

Radim je lektor a kouč s obchodní a manažerskou praxí v národních i mezinárodních firmách. Jako certifikovaný kouč je vytěžován především na téma motivace a budování strategie v business prostředí a práce s burn-out syndromem.

Radim začínal jako klasický obchodní zástupce, který se postupně vypracoval přes vedoucího prodeje, Key Account Manažera až po Branch Manažera. Má více než 20 let zkušeností s B2B i B2C prostředím. Své zkušenosti z korporátního i nekorporátního prostředí využívá především k vedení tréninků zaměřených na leadership, management, vyjednávání a prodej. Jeho tréninky a worshopy jsou zaměřeny na konkrétní využití technik v praxi.

Radim využívá také svých 22 letých zkušeností s trénování bojových umění a minfullnes, které využívá v trénincích zaměřených na práci se stresem a energy managementem. Téma Happiness@Work považuje jako nezbytné pro dobré fungování týmů a firem.

ZBYNĚK BRYCH

Zbyněk se specializuje především na implementaci strategických iniciativ, motivaci a „nalodění” týmů při potřebných změnách ve firmě. Během posledních 8 let se soustředí především na leadership, budování firemní kultury, management, sales management, happiness management, trénink obchodních dovedností, vyjednávání a on the job coaching.

Zbyněk má více než 20 let zkušeností v obchodních a manažerských pozicích, a to jak v českých firmách, tak nadnárodních korporacích. V tréninku a consultingu se zaměřuje především na obchodní a manažerské programy, které mají vždy za cíl reálnou pozitivní změnu obchodních výsledků, zvýšení motivace a konkrétních dovedností dané cílové skupiny. Zbyněk byl také zodpovědný za úspěšné firemní programy, které vedly k přijetí a podpoře nových vizí a strategií některých nadnárodních firem.

Jako aktivní muzikant, ve své práci Zbyněk také využívá svých zkušeností s vedením sborů a kapel a také s „managováním" svých 4 dětí. Stejně jako Radim považuje téma Happiness@Work jako nezbytné pro dobré fungování týmů a firem, ale také pro pozitivní posun atmosféry v celé naší společnosti. Proto se stal spoluzakladatelem společnosti Happy Training & Consulting. 

lenka hauptmanová

Lenka po zkušenostech jako mluvčí Pražské plynárenské, HR manažer ve spol Phillips Medisize zastává nyní pozici Country Talent Development Manager ve společnosti Faurecia. Má bohaté zkušenosti nejen s nabíráním těch správných lidí na nejrůznější pozice ale i s tím, jak to všechno zapadá do celého soukolí firemní kultury a atmosféry a jak náročné je to vše uplatňovat v jednom z nejnáročnějších odvětví naší ekonomiky - ve výrobě  v automotive. 

MICHAL ŠRAJER

Tichal se před lety stal prvním Chief Happiness Officerem u nás. Tehdy z pozice spoluzakladatele IT firmy Inmite, která vyrostla a akvizicí se stala součástí Avastu. I tam pak v roli CHO pokračoval, teď už ale v mnohem větším měřítku. Po roční rodinné cestě kolem světa se s kamarády pustil do tématu “štěstí v práci” naplno a stal se nejznámějším průkopníkem uplatňování tohoto přístupu u nás. Jeho misí je pomoci co nejvíce lidem, aby mohli být šťastní i v práci. Pod stříškou stestivpraci.cz proto mj. pořádá mezinárodní konferenci Happiness@Work a řadu otevřených i firemních workshopů.

MARTIN BUCHTÍK

Martin je sociolog a ředitel neziskového ústavu STEM. Zabývá se tématy spojenými s dynamicky se proměňující českou a evropskou společností v širším kontextu jako je formování veřejného mínění, kvalita života, soudržnost a nerovnosti. V nedávné době se podílel například na prvním výzkumu štěstí v naší republice a také na studii Rozděleni svobodou, která popisuje třídní strukturu společnosti. V minulosti mimo jiné řídil CVVM, doktorské studium absolvoval na Fakultě sociálních věd na Univerzitě Karlově se zaměřením na metodologii sociologického výzkumu.