NAŠI TRENÉŘI, EXPERTI A HOSTÉ

Radim zeman

Radim je lektor a kouč s obchodní a manažerskou praxí v národních i mezinárodních firmách. Jako certifikovaný kouč je vytěžován především na téma motivace a budování strategie v business prostředí a práce s burn-out syndromem.

Radim začínal jako klasický obchodní zástupce, který se postupně vypracoval přes vedoucího prodeje, Key Account Manažera až po Branch Manažera. Má více než 20 let zkušeností s B2B i B2C prostředím. Své zkušenosti z korporátního i nekorporátního prostředí využívá především k vedení tréninků zaměřených na leadership, management, vyjednávání a prodej. Jeho tréninky a worshopy jsou zaměřeny na konkrétní využití technik v praxi.

Radim využívá také svých 22 letých zkušeností s trénování bojových umění a minfullnes, které využívá v trénincích zaměřených na práci se stresem a energy managementem. Téma Happiness@Work považuje jako nezbytné pro dobré fungování týmů a firem.

ZBYNĚK BRYCH

Zbyněk se specializuje především na implementaci strategických iniciativ, motivaci a „nalodění” týmů při potřebných změnách ve firmě. Během posledních 8 let se soustředí především na leadership, budování firemní kultury, management, sales management, happiness management, trénink obchodních dovedností, vyjednávání a on the job coaching.

Zbyněk má více než 20 let zkušeností v obchodních a manažerských pozicích, a to jak v českých firmách, tak nadnárodních korporacích. V tréninku a consultingu se zaměřuje především na obchodní a manažerské programy, které mají vždy za cíl reálnou pozitivní změnu obchodních výsledků, zvýšení motivace a konkrétních dovedností dané cílové skupiny. Zbyněk byl také zodpovědný za úspěšné firemní programy, které vedly k přijetí a podpoře nových vizí a strategií některých nadnárodních firem.

Jako aktivní muzikant, ve své práci Zbyněk také využívá svých zkušeností s vedením sborů a kapel a také s „managováním" svých 4 dětí. Stejně jako Radim považuje téma Happiness@Work jako nezbytné pro dobré fungování týmů a firem, ale také pro pozitivní posun atmosféry v celé naší společnosti. Proto se stal spoluzakladatelem společnosti Happy Training & Consulting. 

TOMÁŠ VRÁNEK

Tomáš svými nápady a idejemi přispěl k vybudování jedné z nejrychleji rostoucích firem v oblasti průmyslové automatizace. Ze startupu vyrostlo ICE Industrial Services do velikosti sto zaměstnanců a 200 milionů Kč tržeb během pěti let. 
Tomáš je jedním ze spolumajitelů firmy a také hlavním tahounem vize a propagátorem autonomních agilních týmů. Do průmyslového odvětví přináší téma Štěstí v práci, svobodu nebo kreativitu. Cílem ICE je stát se do roku 2025 evropským leaderem v oblasti průmyslové automatizace.

lenka hauptmanová

Lenka po zkušenostech jako mluvčí Pražské plynárenské, HR manažer ve spol Phillips Medisize zastává nyní pozici Country Talent Development Manager ve společnosti Faurecia. Má bohaté zkušenosti nejen s nabíráním těch správných lidí na nejrůznější pozice ale i s tím, jak to všechno zapadá do celého soukolí firemní kultury a atmosféry a jak náročné je to vše uplatňovat v jednom z nejnáročnějších odvětví naší ekonomiky - ve výrobě v automotive. 

MICHAL ŠRAJER

Tichal se před lety stal prvním Chief Happiness Officerem u nás. Tehdy z pozice spoluzakladatele IT firmy Inmite, která vyrostla a akvizicí se stala součástí Avastu. I tam pak v roli CHO pokračoval, teď už ale v mnohem větším měřítku. Po roční rodinné cestě kolem světa se s kamarády pustil do tématu “štěstí v práci” naplno a stal se nejznámějším průkopníkem uplatňování tohoto přístupu u nás. Jeho misí je pomoci co nejvíce lidem, aby mohli být šťastní i v práci. Pod stříškou stestivpraci.cz proto mj. pořádá mezinárodní konferenci Happiness@Work a řadu otevřených i firemních workshopů.

MARTIN BUCHTÍK

Martin je sociolog a ředitel neziskového ústavu STEM. Zabývá se tématy spojenými s dynamicky se proměňující českou a evropskou společností v širším kontextu jako je formování veřejného mínění, kvalita života, soudržnost a nerovnosti. V nedávné době se podílel například na prvním výzkumu štěstí v naší republice a také na studii Rozděleni svobodou, která popisuje třídní strukturu společnosti. V minulosti mimo jiné řídil CVVM, doktorské studium absolvoval na Fakultě sociálních věd na Univerzitě Karlově se zaměřením na metodologii sociologického výzkumu.